Ünlü Medyumların 2015 Yılı Burç Yorumları

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin

Ünlü Medyumların

Meşhur Medyumların 2015 Yılı Burç Yorumları ile sizlerleyiz.2015 senenin ilk yarısını geride bırakmak üzereyiz. Astroloji ve burçlara alakası olan kişiler 2015 ylında başına gelebilecek vakaları çoktan merak etmeye başladı. Bazı kişiler burçların gerçek olmadığını iddia ede dursunlar ayın hareketlerinin insan ruhu ve bedeni üstündeki tesiri münakaşa götürmez bir gerçek. 2015 senesi burç yorumlarını merak edenler yazının devamı tam da sizin için yazıldı.

Ünlü Medyumların 2015 Yılı Burç Yorumları

Ünlü Medyumların 2015 Yılı Burç Yorumları

;

2015 senesi koç burçları için epey bir hareketli bir sene olacağa benziyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde epey bir hareketli ve bolca imtihanlı günler geçiren koçlar için bu yıl de vaziyet pek değişmiyor. Çok çok yeni karara adım atması şart olan koçlar birazcık daha sabırlı, birazcık daha mantık çerçevesinden vakalara bakarak devinim etmek durumundalar. Ani alınan kararlar yaşamlarını negatif istikamette etkileyebilir. İş ve evlilik hayatları da epey bir hareketli geçecek. İş yaşamı hakkında büyük kariyer tasarılaması yapmanın tam vakiti fakat adım adım ilerlemeyi ilke edinmeyen koçlar büyük sıçrayış beklentileri ile büyük düş kırıklığına uğrayabilirler. Evlilik hayatında da işler geçişmiyor. 2015 senesi burç yorumlarına nazaran bilhassa bebek sahibi olmayı planlayan koçlar asla beklemenize gerek yok. Oldukça yüksek enerjinizle beraber tinsel manada bu sorumluluğu alabileceğiniz en müsait zaman. Aynı vakitte tinsel şekilde da huzura kavuşmanın şeklini maneviyata yönelmekte bulabilirsiniz. Bu hem ruhunuzun dinlenmesini sağlarken hem de karar alma gücünüzün artmasını sağlayacaktır. Para mevzularında birazcık daha dikkatli davranmanızda yarar var. Mümkün bulunduğu kadar çok harcamaktan kaçının , ipin ucu bir defa kaçarsa yakalamak oldukça daha kuvvet olabilir. Mutlu bir sene geçirmeniz dileğiyle.

;

Ruhlarının derinliklerinde mücadeleyi barındıran boğalar bu yıl de bolca mücadeleli dolayısıyla oldukça koşturmalı bir yıl olacağa benziyor. Ruhunuzdaki savaşma arzusu yürekli davranmanıza sebep oluyor fakat birazcık ittihatlı olmak bilhassa yeni teşebbüsler hakkında etrafınızdakilerden düşünce almak hakkında birazcık daha istekli olmalısınız. Verilen ani kararlar uzun vadede büyük pişmanlıklara sebep olabilir. Çocuk sahibi olan boğalar için birazcık hareketli bir yıl olabilir. Onu birazcık daha çok dinlemeli ve daha azca konuşmalısınız. Siz kuvvetli olduğunuzu zati bildiğiniz gibi bırakın öteki kişiler da bunu tabii yollardan keşfetsinler. Sürekli şekilde parasal ya da içsel mevzularda kendinizi ispat etme çabanızdan vazgeçmenin vakiti geldi de geçiyor. Doğanın müthiş düzeni yardımı ile hepimiz gerçekleri ayrım edecektir. Maddi mevzularda davranışlarında ölçülü olmaktadır yarar var. Büyük harcamalar ciddi sıkıntılara sebep olabilmekte , iş farklığı hakkında bir defa daha düşünün. 2015 senesi burç yorumları hakkında boğalar için söyleyebileceklerim bu kadar.

2015 Yılı İkizler Burcu Genel Yorumu;

İkizler ah o dur durak bilmez, başına buyruk, herkesten oldukça farkı ikizler. Sizi de epey bir hareketli bir sene bekliyor. Geçen sene yaşadığınız iş değişikliklerinin meyvesini bu sene daha çok yiyeceksiniz. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığı 2015 seneninde asla beklemediğiniz bir anda sanki önünüze serilecek. Aile ve aşk hayatında da rahat bir sene sizi bekliyor. Büyük kararlar almanıza sebep olacak gelişmeler yaşanabilir. Karşınıza sizi sevdiğini düşündüğünün biri çıkarsa bundan sonra beklemeniz yersiz. Belki de 2015 senesi sizin aşk ve evlilik seneniz olur. Etrafınızdaki kişilerin problemlerine birazcık daha duyarlı olmak size de onlara da iyi gelecektir. Sizi bekleyen kimi sürprizler olabilir.

2015 Yılı Burcu Genel Yorumu;

Ailelerinden oldukça işini önem veren yengeçler sözüm tam şekilde da size. İş hayatınıza vermiş olduğunuz önem, ayırdığınız müddet aile yaşantınızı negatif etkileyebilir. Bu nedenle eşinizle ve çocuklarınızla geçirmiş olduğunuz vakiti arttırmanızda büyük yarar var. Unutmayın yaşam yalnız işten ibaret değil. Ayrıca zati işe bu kadar vakit ayırdığınız için parasal problemler hayata ihtimaliniz epey bir düşük. 2015 senesi burç yorumlarında sizin en oldukça dikkat faktörüz şart olan mevzu sağlık. Kendinizi dikkatsizlik faktörüz neticesi ufak sıhhat problemleri sizi bekliyor olabilir. Bunu önlemek için kesinlikle sıhhatli beslenin ve yaşamınıza bir devinim katın.

2015 Yılı Aslan Burcu Genel Yorumu;

Bazıları kazanç yapacaksa bu sene netlikle aslanlar kazanç yapmalılar. Geçen yıl geçirdikleri parasal sıkıntılar yerini yeni yatırımlara ve bolca kazanca bırakıyor. İşleri epey bir düzelen aslanları 2015 burç yorumlarında büyük bir rahatlık bekliyor. Dikkat etmeleri gerek mevzu ise sevdiklerine karşı tutumları. Biraz daha anlayışlı davranmanız aile içindeki ufak problemlerin kısa müddette hallolmasını sağlayacaktır. Ayrıca iç mutluluk için maneviyata yönelmenizde yarar var. Maddi manada sorunsuz bir yıl olsa da içiniz kaynaklı ufak huzursuzluklar kapınızı çalabilir.

2015 Yılı Burcu Genel Yorumu;

Bilhassa hususi hayatınızda büyük değişimlerin yaşanabileceği bir yıl sizi bekliyor. Hayatında biri olmayan başaklar birden hayatınıza girecek biri ayaklarınızı yerden kesebilir. Ancak bu değişimin hızını denetim etmesi şart olan şahıs sizsiniz. Kendinizi ve karşınızdaki kişiyi oldukça yormadan tanımak için vakit verin. Şunu da ihmal etmeyin bu konu için talih sizden yana. 2015 senesi bitmeden kendinizi nikah masasında bulabilirsiniz.

;

Meraklı kişiliğiniz vakit vakit başınıza dert olabilir. Bu nednele kişilerin yaşamından ırak durmaya çalışırsanız kendi huzurunuz için epey bir yararlı olacaktır. İlişkiler hakkında ani karar almaktan kaçının. Çünkü heyecanlı bir yapınız var ve ani kararlar ileriye dönük düşünmenizi negatif etkileyebilir.

2015 Yılı Akrep Burcu Genel Yorumu;

Uzun zamandır çocuk sahibi olmayı düşünen akrepler. Bu yıl sizin seneniz olacak. Çünkü cesaretinizin en üst düzeye ulaşmış olduğu vakit 2015 seneyin ilk yarısı. Daha çok düşünmenize gerek yok bundan sonra sıhhatli bir bebeği bu senenin sonuna kucağınıza sebep almayasınız ki.

2015 Yılı Yay Burcu Genel Yorumu;

Bu yıl vaktinizin çoğunu yolcu etmeye ayıracak benzeri duruyorsunuz. Yeni bölgeler görmek için heyecanlanan yaylar için 2015 keşfetme senesi olacak. Gideceğiniz her yerde yeni insanlarla tanışacaksınız fakat bilhassa parasal mevzularda her insana güvenemeyeceğinizi bilmelisiniz. Maddi hesaplamalar yaparak yola çıkmanızda yarar var.

2015 Yılı Burcu Genel Yorumu;

2015 senesi oğlaklar için tam bir iş senesi olacağa benziyor. Zaten iş kolik olan oğlaklar yaşadıkları mekan farklığı ile beraber bütün enerjilerini biriktirerek verimliliklerinin en üst düzeyde bulunduğu bir sene yaşayacaklar. Ancak bu kadar işe yönelmek hususi yaşamınızı negatif etkileyebilir. Ancak siz kıvrak zekanızla şehiri alanı da dengeleyebilirsiniz.

;

Kovalar duygularınızı yoğun yaşayacağınız ve yeni yatırımlar yapacağınız bir yıl sizi bekliyor. Özellikle konut sahibi olma hakkında teşebbüslerde bulunabilirsiniz. Bu sizin için mühim bir karar olacaktır fakat oldukça telaşlı davranmadan bu işe girmenizde yarar var.

2015 Yılı Burcu Genel Yorumu;

Balıkların derhal derhal her vakit bulunduğu benzeri his yoğunluklarının oldukça yüksek bulunduğu bir sene var önlerinde. Olaylara oldukça duygusal yaklaşabilir ve beklenmedik neticelerle karşı karşıya kalabilirler. Uzun zamandır erteledikleri kararları vermek hakkında birazcık telaşlı davranmalarında yarar var. Ancak bu kararları alırken bilhassa ailedeki mantıklı bir karakterden düşünce almalarını öneriyorum. Maddi manada güçlük yaşamayacağınız bu konu için rutin bir yıl bekliyor sizi.

Emziren Annelerin Dikkat Etmesi Gereken Yiyecekler İçin Tıklayınız

Bal Kabağının Faydaları Nelerdir

SAraran Dişler İçin Yapılması Gerekenler Tıklayınız

Anne Sütü Hakkında Yanlış Bilinenler

Gribe Yakalanmamak İçin Mandalina Çayı

Yorumlar (31)

siz ne düşünüyorsunuz?