Saç Tebeşiri Modası

Güzellik

22 Şubat 2015 yazan admin

Son senelerde boyamada olan saç tebeşiri oldukça talep görmeye devam ediyor. bilhassa genç kızların çok fazla merakını çeken hem kullanması kolay hem de oldukça müsait fiyatlarla satışa sunulmakta. Saç boyamaya yeni bir devrim getiren nedir ve nasıl kullanılır bunu ele alalım.

Saç tebeşiri için uygulanan geçici bir boyadır. Kısa sürede uygulanır ve arzuladığınız renge kısa zamanda saçlarınızı boyayabilirsiniz. Her yaştan kişiler saç tebeşir ini kullanabilir. Akmaz ve yıkandığında rahatça çıkar. Yani isteğiniz zaman farklı değişik renkleri uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza herhangi bir zararı yoktur. Giyiminize göre uygun renklerle saçınızı boyayabilirsiniz. Fiyatı da yoğun şekilde uygundur. 6 TL ye bile saç tebeşiri bulabilirsiniz.

Saç tebeşiri uygulamak için eldivenlerinizi takınız. Saçınızdan küçük tutamlar ayırın. Ayırdığınız tutamı aşırı yaş olmayacak şekilde nemlendiriniz. Sonra dilediğiniz saç tebeşiri rengini seçerek saçınızı boyayınız. Tamamdır hepsi bu kadar. 5 dk da istediğiniz renk saçlara sahip olabilirsiniz. Sizlere saç tebeşiri kullanılmış saç modellerinden bazılarını galerimizde gösterelim resimleri büyütmek  için resmin üstünü tıklaya bilirsiniz buyurun.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?