Romantik Yılbaşı Önerilerimiz

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin

Önerilerimiz. Romantik bir akşam yemeği düzenleyin. Akşam tv karşısında pinekleme ritüelinizi duygusal bir buluşmaya çevirmek iyi mi olurdu? hususi bir şeyler pişirmek mecburiyetinde değilsiniz. Sadece nizi giyin, masaya mumlar koyun ve doğal televizyonu kapatın. Böylece beraber hususi bir gece geçirmiş ve çift şekilde söyleşi etme bahtı yakalamış olacaksınız.

Romantik Yılbaşı Önerileri

Randevulaşın

Bir akşamı ya da öğleden sonranızı eşinizle beraber geçirmek suretiyle tahsis edin. İlla ki dışarı çıkıp mecburiyetinde değilsiniz. Birbirinize sarılıp film izleyerek ya da dışarıda yürüyüş yaparak edebilirsiniz. ni dolu dolu birbirinize harcamış olmuş olursunuz böylece.

Romantik Yılbaşı Önerileri

İncelikler yapın

Eşinize onu düşündüğünüzü belli edin. Mesela gün ortasında ona cep telefonunuzdan bir sevgi iletisi gönderin. Ya da sabah o haneden çıkmadan ceketinin cebine sevgi notu yazın. İş sırasında elini cebine attığında hoş bir sürprizle karşılaşmış olur böylece.

Her ne kadar sorunlarınızı paylaşmak, iş yerinde yaşadıklarınızı birbirinize ifade etmek güzel bir şey olsa da bunlar romantizmi öldüren katillerdir benzer zamanda. Biraz fasıla vermeye ne dersiniz?

Mesela onun oldukça ve izlemeyi oldukça istediği filmi, her ne kadar sizin tarzınızda bir film olmasa dahi beraber izlemeyi öneri edin. Ya da onun yapmaktan asla hoşlanmadığı fakat hanede onun görevi olan bir işi o yapmadan bir defalık siz yapın ve onu şaşırtın. Bunun gibi, eşinizin hoşlanılmış olduğu şeyleri, her ne kadar siz oldukça sevmeseniz de arada hoşluk olsun diye gerçekleştirmeye çalışın. Elbette benzer şeyi vakit vakit eşinizden de beklemelisiniz.

Eve çeki düzen verin

Darmadağınık, pasaklı bir ortam hiç bir vakit romantizmi desteklemez. Evinizin tertipli ve temiz olmasına itina gösterin. Belki bir akşam hanesi çiçeklerle donatmak için de ekstradan güç sarf edebilirsiniz.

Elbette hanesi temizleme ve tertip etme işi yalnız sizin göreviniz değil. Eşinizle vazife dağılımı yaparak evin düzenini beraber sağlamalısınız.

Romantik Yılbaşı Önerileri

“Seni Seviyorum” cümlesini demeyi unutmayın.

Bu iki kelime bütün kapıları açabilen bir anahtardır aslında. Eşinize onu sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?