RİHANNA MODA,TRENDİ VE HABERLERİ

Ünlüler

14 Kasım 2014 yazan admin

RİHANNA ,

’dan nefes kesen moda ve trendler

Rihanna giysi ve tarzıyla bir moda ikonuna dönüşürken çılgıyla da dikkatleri üstüne çekmekyi başarıyor.
Rihanna meydana getirilen bir Gala gecesine katıldığında giydirilmiş olduğu giysi ve göğüs dekoltesiyle nefesleri kesmeyi gene başardı. Tarzıyla farklılığı her seferinde yakalamayı başaran Rihanna bakın bu defa neler denemiş.

AIDS hastalığıyla savaşım eden ’nın ’ta meydana getirilen gala gecesi yıldızlar geçidine döndü.
Geceye Tom Ford tasarımı, mor payetli göğüs dekoltesi olan beyaz bir kıyafetle gelen Rihanna gene göz alıcıydı..Rihanna’ın eteğindeki yırtmaç ve göğüs uçlarına yapmış olduğu nakış seçimi süslemelerle yakaladığı seksilikle gene farkını ortaya koydu.
Rihanna hem konserlerinde hemde davetlerde giydirilmiş olduğu giysiler ve sıradaşı tarzıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Rihanna’nın yaşam felsefesi: Seviş ve para kazan

Bir mecmua için birbirinden seksi pozlar veren Rihanna, bir o kadar da özden izahlarda bulundu.
ELLE dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen Barbadoslu müzisyen Rihanna, yarı çıplak verdiği pozların yanından yapmış olduğu izahlarla da oldukça konuşulacak gibi…
Dergiyre verdiği hususi röportajda en büyük korkusunun çocuk doğurmak ve gövde şeklinin bozulması bulunduğunu belirten Rihanna, “Bir adamın bana emretmesi, ne yapacağımı söylemesi oldukça seksi” dedi.
26 yaşında olan güzel, en oldukça kendisinin sıkılgan sanılmasından nefret ettiğini söylemiş oldu ve ekledi: “Hayat felsefem; seviş ve para kazan.”
Bu arada Rihanna‘yı giydirecekmiş biliyormuydunuz.
Kendi giysilerini tasarlamaya süregelen Helin Avşar Rihanna için 10 parçalık koleksiyon hazırlayacak ve dünyaca meşhur müzisyen Rihanna Helin Avşar‘ın tasarımlarını beğenirse Grammy Ödül merasiminde giyinecekmiş.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?