Paraben İçermeyen Bebek Ürünleri Nelerdir?

Sağlık

5 Ocak 2015 yazan admin

?

9 Ay 10 gün müddetle bebeğinize en iyi biçimde beslemeye ona ihtiyaç duyulan vitamin ve mineralleri kendiniz tüketerek vermeye çalıştınız. Hatta gebe kalmadan önce, zarar veren bulunduğunu bildiğiniz halde kendinizi düşünmediniz her şeyi yiyip içtiniz. Anne olacağınızı öğrendiğinizde ise bu fena ve zarar veren her şeyi bir kenara atıp yalnız içinizdeki o küçük canlıya odaklandınız. Doğrusu da bu zaten.

Peki karnınız dayken bu kadar özenle baktığınız bebeğinize şimdi iyi mi olur da kimyevi içinde ne olduğu çok olan bir ürünle onun cildini tahriş etmesine müsaade verirsiniz. Değil mi? Hiç bir anne bebeği olduktan sonrasında onun sıhhati ve sıhhati için “aman bir şey olmamakta biz de kullanıyoruz bizlere bir şey mi oluyor?” demez. Bu yazımızda canından kıymetli bebeklerimize hangi ürünleri kullanmalıyız? hangilerinde paraben, sülfat, SLS benzeri zarar veren maddeler yok bu tarz şeyleri sizin için paylaşacağız.

bebeklerde-cilt-bakim urunleri-2

:Öncelikle ücret itibariyle öteki markalara nazaran birazcık yüksek bedelli olan bir ürün, fakat muhtevanına bir göz attığımızda bebeğinizin sıhhatini tehdit eden bir kimyevi ürün bulunmamakta

: Fiyatı sebamed markasına nazaran ortalama 4 kat daha ucuz. Üzerindeparaben, sülfat ve SLS içermiyor yazıyor.

: Ürün ambalajı üstünde bilhassa bir ibare bulunmasa da içindekiler bölümünde paraben’ e rastlayamıyoruz.Ayrıca şekilde yeni bir kategori de açmış. Dalin Organic alternatifler diğerlerine nazaran daha yüksek bedelli ve içinde ne olduğu itibariyle daha kalitelidir.

: Bu marka bebek ürünleri de çok yüksek bedelli olmamakla beraber Türkiye’nin üretmiş bulunduğu Dalin’ e eş kıymet bir ürün diyebiliriz.

Aslına bakarsanız bir hayli bebek bakım ürünü var fakat şu an Kadının Olarak bu markaların muhtevanından güvenilir olduğumuz için sizlerle bu tarz şeyleri paylaştık.
Eğer şekilde sorun içerisinde değilseniz Sebamed’ in ürünlerini size önerebiliriz. Bunun yanında Dalin ya daJohnson’s baby ürünleri yerine Eczacıbaşının ürettiği Uni baby marka bebek bakım ürünlerini seçenek edebilirsiniz.

Kegel Egzersizi Nedir ve Nasıl Yapılır Tıklayınız

Bayanlar Takı Modası İçin Tıklyınız

2015 Sonbahar Kıs Trenleri Tıklayınız

2015 Saçlarda Sonbahar Trendleri “Saçları Sıkıştırın modası” için Tıklayınız

Güzel RUJ Sürebilmek İçin Kadınlara 8 Önerimiz Tıklayınız

Paraben İçermeyen Bebek Ürüleri nelerdir Tıklayınız

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?