Nihal Candan Fotoğrafları 2015

Ünlüler

11 Mart 2015 yazan admin

KiMDiR?

Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. istanbul Beykent üniversitesi hukuk Fakültesi`nde öğrenimini sürdürmektedir. hal hal bileklik takmayı çok aşırı seven Nihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir şekilde katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Nihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı müsabaka programına yarışmacı şekilde katıldı. Nihal Candan, bununla birlikte alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor lakin yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi mevcut.

TV8 ekranının yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta misafir jüri üyesi koltuğuna oturdu. aynı sürede programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan , bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. `nin misafir bulunduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan`ın “Uçurun beni Acun bey!” sözleri damgasını vurdu.

Beyonce`yi canlandıran Nihal Candan, ” Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim” dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri içinde bulunan Acun ılıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun ılıcalı`ya dönerek, “Uçurun beni Acun Bey” dedi.

Bu esnada jüri üyesi , Nihal Candan’ı eleştirmeye başlanmıştır. Kemal Doğulu, Nihal Candan`a “Star olsan biz ivana`yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi” dedi.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?