Kim Kardashian’ın Burun Estetiği

Güzellik

29 Aralık 2014 yazan admin

’ın Burun Estetiği

Kardashian soyadını her yerde duymaya alıştık derken şimdilerde bayanlar beyninde ki Kardashian burnu konuşulur oldu. Evliliği, evladı ve poposu derken seneler içinde değişen yapay yapısı lep dolgusu ve da tesiriyle kendini ele alan kötü belli eder duruma geldi.

Sanırım ki Kardashian’ın seneler ortamında küçük rötuşlarla mütebeddil koku alma yapısı bayanlara natürelmiş algısını veriyor. Son vakitlerde burun estetiği operasyonları için müracaat eden hastalarımdan en fazlaca ’ın burnu istem görmüş oldu diyebilirim. peki Kardashian burnunun sırrı nedir?

kim kardashian twitter

Gün ortamında böbür son şekilde elan küçülmüş şekilde hücre çarpıyor. Son gözden geçirme operasyonunu hane uğrunda bulundurarak tefsir yapacağım. İlk olarak burun dahil edinmek koşuluyla ki Kardashian’a yeni bir vecih türü verilmiş diyebilirim. meydana getirilen dolguların da tesiriyle burnu olduğunda daha aklık duruyor. yoğun dolgular yardımıyla ki Kardashian’a yeni bir didar kontürü kazandırılmış. Bunu da makyajla tamamlamayı sonsuz müsait biliyor ve fotoğraflarda tam çıkmayı başarıyor. Yapılan operasyon kanımca elan oflaz yapılabilirmiş. ama kesiksiz alıcı karşısında olan biri için anı trok sert şirin karşılanmıyor sanırım. Kardashian’ın burnu doğallığını kaybetmesin diyerek üst bölümündeki hörgüç silme alınmamış yalnız burun küçültülerek fevk çekilmiş. Elmacık kemiklerindeki jel dolgularla yüzüne derinlik kazandırılan Kardashian’ın aynı vakitte göz şeş morluklarını hyalüronik hamız dolgusuyla profesyonelce gizliyor.

Sexy kim kardashian

Sırf ki Kardashian’ın burnu ona yakışıyor sanarak asallı koku alma uzuvu kategorisine koyup kendiniz için bir kriter kadar algılamayın. Yapılan güzel duyu büyüklenme operasyonlarında fena hastanın beniz yapısına uyacak burun dizaynlar yapılır. Hastanın arzusu ya da beklentisinin ne kadar sağlam bulunduğu bu noktada biz cerrahlar için önemlidir. Yapılan prosedür her ne kadar bir çok devir aciliyet oluşum etmese de cerrahi bir müdahaledir ve en çetin operasyonlardan biridir. Bu sebepten güzel duyu cerrahınıza görüş danışırken beklentilerinizi kendisine anlatın ama ilaveli arzular her çağ beklentileri tek bir bugün karşılayamayacak bir takıntıya dönüşebilir. Yani Kim’in burnu kendisinde anlı şanlı olarabilir fakat size, söyleyiş yapınızı değiştirecek bir duruma de getirebilir. bedii operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız cerrahınızın sizin için tasarladığı burnu bilgisayarda tartışın ve beklentilerinizi anlatın ve paydaş bir nokta bulun. Hayalinizde canlandırdığınız böbür her dönem size ayrıcalıklı beklentilere götürür, aman

kimkardashian

kim Kardashian burnu

kim kardashian burun estetiği

kim kardashian instagram

kim kardashian leopard elbisesi

kim Kardashian siyah elbise

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?