İşte Benim Sitilim’in Birincisi Ve Büyük Final Video

Moda, Videolar

13 Nisan 2015 yazan admin

İşte Benim Sitilim’in Birincisi Ve Büyük Final Video Full Tek Parça

Sevilen moda trend yarışması birincisi belli oldu. 100 bin liralık ödülün sahibi 28 yaşındaki oldu. `ın Zennube lakabını taktığı Emel , yarışmaya katılmadan önce kabin hostesi görevi yapıyordu.

Emel Özkızıltaş final

Tv 8`in sevilen trend programının 2. sezon birincisi Emel özkızıltaş oldu. Emel özkızıltaş rakiplerinden sıyrılarak en moda trend ve kızı olmayı başardı. Finale kadar başarıyla mücadele eden Emel özkızıltaş, büyük finalde seyircilerden gelen oylar sonucunda birinciliği ve yarışmanın büyük ödülü olan 100 bin lirayı kazandı.

işte benim stilim birincisi emel özkızıltaş

Yarışma boyunca `hee` sözüyle dikkat çeken Nur Yerlitaş`ın Zennube lakabını taktığı Emel özkızıltaş, yarışmaya katılmadan öncelerde ise kabin hostesi olarak çalışıyordu. Yarışmaya katılmak için işinden ayrılan Emel özkızıltaş, müsabaka boyunca stil ve moda trend olabilmek için harcadığı paralardan ötürü ev kirasını ödeyemeyecek bir duruma geldi. 28 yaşındaki güzel yarışmacının hayran kitlesi de şimdiden bir hayli çoğaldı.

Türkiye`yi ekranlara kitleyen moda trend yarışması işte Benim Stilim’in birincisi Emel özkızıltaş oldu ve 100 bin liralık ödülü kazandı.

işte benim stilim birincisi emel özkızıltaş

Yarışmada son 5`e Nazlı Hamarat, Emel özkızıltaş, Zeynep öztürk, çiğdem çelik ve kaldı. Final öncesi jürilerin yapıtığı oylama sonucunda ilbige Uzun finale son bir kala veda etti. Final kısmı canlı yayınlanan yarışmada Nazlı Hamarat, Emel özkızıltaş, Zeynep öztürk ve arasında kıyasıya bir çekişme yaşandı. Seyircilerin yolladığı oylar sonucu Emel özkızıltaş yarışmanın birincisi oldu.

28 yaşında ve kabin memuru ama şu an çalışmıyor. Sade ve şık giyinmeyi seviyor. Annesiyle kıyafet ve alışveriş yüzünden tartıştığı da oluyormuş. Anne ve babası ayrı ve yıllardır babasını görmemiştir. Emel özkızıltaş burnundan estetik olmuştur ve taklidini çok iyi yapabiliyor. ödülü kazanırsa bir kısmıyla yardım yapıp kalan tarafını da annesine verecek.

Emel Özkızıltaş final kıyafeti Emel Özkızıltaş

İşte Benim Stilim ‘de 2. olan isim Zeynep Öztürk.
İşte Benim Stilim ‘de 3. olan yarışması Nazlı Hamarat oldu.
İşte Benim Stilim ‘de 4. olan isim Çiğdem Çelik.

Çiğdem Çelik

Zeynep Öztürk Nazlı Hamarat işte benim stilim yarışmacıları İlbilge Uzun

Yorumlar (1)

siz ne düşünüyorsunuz?