GÜZEL BACAKLAR İÇİN MAKYAJ İPUÇLARI

Güzellik

14 Kasım 2014 yazan admin

Güzel Bacaklar için 4 adet ipuçları

olabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey size verdiğimiz ipuçlarıyla bacaklarınıza makyaj uygulamak sadece bu kadar.

jenifer lopez

1-

Hafif formüllü likit fondötenler kullanarak bacaklarınıza pürüzsüz bir görünüm verebilirsiniz. Bacaklarınızda hafifçe bronzlaşmış bir görünüme var ise, gövde nemlendiricilerinize birazcık ışıltılı toz pudra ekleye bilirsiniz ve parlak ve sıhhatli bir netice ve görüntü elde edebilirsiniz.

bacaklar makyaj

2-

Balo,düğün ya da parti benzeri sahne ışıklarının parlayacağı mühim günlerde bacaklarınıza kontur yapabilirsiniz. Büyük bir fırça yardımıyla ışıltılı pudranızı kaval kemiğinizin üstüne uygulayın. Bronz bacaklara sahipseniz, ışıltılı toz pudra yerine benzer bölgeye nemlendirici uygulamalısınız. Bu, bacaklarınızı abartılı bir görünümden kurtarmış olur ve tabii ışıltınızla daha dikkat çekici ve seksi görünmenizi sağlar.

bacaklar makyaj 2015

3-

Dikkat çekici bacaklara sahip olmak istiyorsanız nemlendiriciyi ve otobronzan losyon veya renkli kremlerle karıştırıp kullanmayı deneyebilirsiniz.Karışımı bacaklarınıza sürün ve 15 dakika kurumasını bekleyin sonra büyük bir fırça yardımıyla üzerine toz pudra uygulayınız.Bacaklarınızdaki renk farklılıklarını hatta lekeleri kapatmak için bu yaptığınız karışıma biraz da fondöten ekleye bilirsiniz.Bacaklarınızı renklendirdikden sonra da ayaklarınıza da bu karışımı uygulamayı kesinlikle unutmayınız.Çünkü istediğiniz kusursuz görünüme kavuşamazsınız.

makyaj bacak

4-Aydınlatıcı kremler

’un makyaj artisti , kısa sürede iyi bir sonuç elde etmek isteyen bayanlar için, kaval kemiğinize ve aralarınıza aydınlatıcı bir ürün uygulamanızı öneriyor.Burdaki önemli nokta ise dizlerinize aydınlatıcı kremi uygulamamanız.Böylece bu ışık oyunlarıyla bacaklarınız olduğundan daha ince bir görüntüye sahip olabilirler.

beyonce ve solange

Not:
Vücut yağlarını kullanmak iyi bir sonuç vermez çünkü emilmesi biraz daha zor olduğu için elbisenizde ve oturduğunuz yerlerde iz bıraka bilir.Önemli bir gece için hazırlanıyorsanız, bu renklendirme işlemlerini birkaç gün önceden yaparak ve deneyerek daha iyi sonuçlara nasıl ulaşacağınızı bulabilirsiniz.

Beyoncé’un makyajı

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?