Evlilik Sorunları

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin

epey bir ciddi bir mesele durumuna gelen bu vaziyetin esas sebebi derhal her insanın şahsi sorumluluklarını yerine getirmemesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Boşanmaların epey bir ciddi sayılara ulaşmış olduğu çağımızda bu vaziyet vatan ve dünya genelinin başlıca bir problemi durumuna gelmiştir. Bu vaziyetin oluşması ve neticeleri ile ilgili informasyon vermek gerekirse epey bir çok mesele bulunmaktadır. Fakat başlıca esas meselelere değinmemiz gerekirse ilk şekilde boşanmaların artmasının esas sebebi kadın yada adamın üzerine düşüş gösteren sorumluluğu yerine getirmemesinden kaynaklanmaktadır. Bu vaziyetten dolayı boşanan insanların sayısı da artmaktadır.

ile ilgili bahsetmemiz gerekirse içinde şiddetli geçimsizlik olanların boşanma eylemine daha çok yatkın olduklarını söyleyebiliriz. Bu vaziyetin oluşmasında eğitim görmemiş insanlar ve işi olmayan insanların sayısı daha fazladır. Bu vaziyete örnek vermemiz gerekirse evlenmiş tarafların eğitim düzeyleri alt sınırlarda ise şiddetli geçimsizlik problemi başlıca nedenlerden biri durumuna gelmektedir. Aynı vakitte evlenmiş içinde var ise öteki bir sebepte bu olmanın yanı sıra işsizlik problemi durumuna gelmiştir. Evlilik meseleleri ile ilgili bahsetmemiz şart olan epey bir çok mevzu bulunur ama bu problemler aileden aileye nazaran değişiklik gösterdiği için başlıca ve aileler içinde daha yoğun görülen nedenlerden bahsetmemiz epey bir yerinde olacaktır.

Evlilik Sorunları

Evlilik Sorunları

Özellikle içinde güvensizlik vaziyeti başat ise kısaca çiftler içinde var ise boşanma eylemi daha yoğun görülmektedir. evlenmiş çiftler içinde epey bir duyarlı bir çizgi bulunduğu için ters bir halde boşanma eylemine başvurulmaktadır. Bunun yanı sıra evlilik meseleleri derhal her ailede büyük ya da ufak olmaktadır. Bu halde derhal her ailenin boşanması benzeri bir durum olmadığına nazaran evlilikte tolerans epey bir mühim bir etkendir diyebiliriz.

evlilik sorunları

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?