Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin
Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları
Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları
Birlikteyken bir ihtimal de kuruyordunuz fakat işler rast gitmedi ve yollarınız ayrıldı. Belki 3 ay, bir ihtimal de 3 senedir birlikteydiniz fakat  bundan sonra ondan vazgeçmenin vakiti gelmiş olmalı. Eğer bu yazıyı okuyorsanız, o vakit sevgilinizle yollarınızı ayırdınız ve onu unutmaya karar verdiğiniz demektir. Bu halde daha önceki sevgiliyi unutma yöntemleri için önerilerimize kulak vermenizi öneriyoruz :
  1. dinlemeyi bırakın. Ayrılık sonrası birçoğumuz, daha şarkılar dinleyip melankoli bir havaya giriyoruz. Oysa bu biçim şarkılar, onu daha oldukça aklınıza takar, süreniz de uzar.
  2. Bir müddet içki içmeyin. İçki içince daha önceki , sanki durumuna geldi. Bu müddet zarfında içki içseniz bile, yanınızdakileri içmeden ilkin tembihleyin, onu aramanızı engellemelerini söyleyin. Ya da telefonunuzu ırak bir yere koyup olasıysa onu aramak için telefonu ellemeyin.
  3. Evde oturmayın. Arkadaşlarınızla beraber sosyalleşin, gezin. Yeni hobiler edinin, yeni kişiler tanıyın. Hem yeni kısmetlerinizin nereden çıkacağı da asla belli olmaz.
  4. mantığına takılmayın. Onu unutmak için bir başkası ile beraber olmak, o insana de size de ziyan verir. Onu unutana kadar kendinize yönelin ve biriyle olmak için acil etmeyin.

Aşk Nedir Öğrenmek Bakınız

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?