Eski Sevgiliye Geri Dönülür Mü

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin
Eski Sevgiliye Geri Dönülür Mü?

Bu mevzu üstüne söylenmiş bir hayli ayrıcalıklı söz var. Bunlardan ilk aklıma geleni de “” sözü oluyor. Yani eskiyi eskide bırakmak gerekiyor. , , şekilde kalmalı. Yeniden denemeye kalktığınızda işler sarpa sarabiliyor. Bu da, her iki tarafın da yara alması mananına geliyor. Peki, daha önceki sevgiliye art dönmek fena bir düşünce mi?

Eğer iki şahıs içinde , art dönülmez sözler, aldatma benzeri itimat gerçekleşmediyse, her insanın ikinci bir bahtı hakettiğini düşünüyorum. Onun haricinde daha önceki sevgiliye art dönmek, oldukça da mantıklı bir düşünce benzeri gelmiyor açıkçası. Belki dost olmayı deneyebilirsiniz.

Ancak sizden sonrasında başka birine de demiş birisinin size yine benzer biçimde davranmasını bekleyemezsiniz, benzer vaziyet sizin için de geçerli. , sonrasında ilişkiniz bitti ve başka birine de his besleye bildiğinizi ayrım ettiniz. Eski sevgilinize art dönseniz dahi yitirme korkusu o zamanlardaki benzeri olmayacaktır. Eski sevgiliye art dönülür mü diyorsanız, yine tecrübe etmek yerine fasıla sıra görüşen iki dost şekilde kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?