Erkekler ve Bağlanma Korkusu

Aşk

5 Ocak 2015 yazan admin
Erkekler ve Bağlanma Korkusu

Hemen tamamımız adamların bağlanma korkusu yaşadıklarından yakınma ederiz. Peki gerçekte o şekilde mi? harbiden de bağlanmaktan korkuyorlar mı? Yoksa bu, biz bayanların yarattığı bir vaziyetten mı kaynaklanıyor?

Tarihe dönerek baktığımızda, adamların de pekala uzun ilişkiler, bir yastıkta eşleri ile kocadıkları evliliklere tanık oluyoruz. Son zamanlarda de benzer vaziyet geçerli, sayıları azalmış benzeri geliyor olsa da, gerçekte . nı düşündüklerinde etmek, birlikteliği düşünmek onlar için olanaksız değil. Biz bayanlara sorduğumuzda ise adamların derhal hepsi evlilikten ve . Peki kusuru sebep hep karşı tarafta arıyoruz?

Sorun bizde olabilmekte mi? çok telaşlı ya da ısrar eden olmamız onlarda negatif tesir yaratıyor olabilmekte mi? Erkekler, doğası gereği tek eşlilik hakkında pek başarıya ulaşmış değiller. , benzer hanımla seneler geçirmek demek. Bu da bir vaziyet bulunduğu için, her hanıma izdivaç etme öneri etmemeleri epey bir normal. Bu vaziyet adamın yaşı ile de alakalı. beyler için gezmek, eğlenmek daha ön plandayken, belli bir yaşa gelmiş, kariyerini planlamış adamların evliliğe daha sıcak baktıkları da bir gerçek.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?