Elidor’dan Yoğun Kadınlara Bitkisel Bir Destek

Güzellik

15 Haziran 2015 yazan admin

Kadınların bitmek bilmeyen problemidir saçları. Bir gün harikulade şekle giren saçlar, çoğunlukla ve özellikle en telaşlı günlerde bir türlü şekil almaz. Kıyafet bulmak, makyaj yapmak gibi dertlerin üstüne bir de bu asi modu eklenince kaos haliyle kaçınılmaz. Ancak artık bu kabus Elidor’un yeni serisi ile tarihe karışıyor.

Günümüz kadınları … Malum çalışan kadınların iş stresi, annelik, ev düzeni, arkadaş programları, tatil programları, bir de yaz sezonu ile başlayan davetler sayesinde kendimize bir dakika ayıramaz olduk. Biz her ne kadar bu tempoya yetişebilsek de ne yazık ki saçlarımız bir süre sonra bizi yarı yolda bırakıyor … En güzel kombini de seçsek, en doğru makyajı da yapsak saçlarımız havalı olmadığı zaman ne yazık ki istediğimiz görüntüye ulaşamıyoruz.

Saç konusunda her kadının yaşadığı iki ana problem var. Bunlarda ilki sağlıksız, sönük ve cansız görünen saçlar ile bir diğer problem özellikle işlem gören saçlarda en çok yaşadığımız sorun kırık saç uçları. Her yolu deneyen biz kadınlar, kolay ve çözümler arıyoruz. Ancak doğal tarifleri seven bizler, maskeleri hazırlama, bekletme, durulama ve en önemlisi düzenli uygulama konusunda ne yazık ki takılıyoruz. Evet, hepimiz fazla yoğunuz ve bulduğumuz boş vakti dinlenmek için veya sevdiklerimize ayırıyoruz. İşte tam da bu noktada, saçlarına ve kendine ekstra zaman bulmakta problem yaşayan harika bir haberim var:

Türkiye’de 5 yıldır en sevilen marka seçilen Elidor, kadınların yaşadığı iki ana saç problemine doğal bir çözüm hazırladı: Elidor Doğanın Gücü!

ombre, saç bakımı, doğal bakım, sağlıklı saçlar, saç uzatmak, hızlı uzayayan saç, elidor, meryem uzerli, güzel saçlar

Serinin ilki: Elidor Doğanın Enerjisi Canlı ve Dirençli Saçlar

Çin Kültüründe yüzyıllardır sağlık için kullanılan Ginseng bitkisi ile yapılan bu serinin amacı 5 kat canlı ve dirençli saçlara sahip olmak. Saçlar ne kadar sağlıklı ise şekil vermek de o kadar kolaydır. Ayrıca sağlıklı saçlar hızlı uzar, gürleşir ve ışıldar. Bu sebeple konuya ilk olarak saç diplerimizden başlamalıyız.

Canlı ve Dirençli saçlar serisi: şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyi ve 7/24 şekillendirici bakım kreminden oluşuyor. Her ürünü set halinde kullanmak en iyi derecede fayda görmenizi sağlayacaktır. En azından kendimize bir banyo molası için zaman ayırıyoruz. Banyo sırasında kullandığımız bu serinin şampuan ve saç kreminin yanı sıra serinin ekspress bakım spreyi ile saçlarınızın bir anda ne kadar canlı göründüğüne siz de inanamayacaksınız. Ayrıca, kıyafetlerimize gösterdiğimiz özeni saçlarımıza da göstermemiz gerekiyor. 7/24 şekillendirici bakım kremi de işte bu noktada yardımıza koşuyor.

Serinin ikincisi: Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları

Bu sezon bomba gibi patlayan ombre trendi ile saç uçlarını açtırma, benim gibi kuaföre gitmeye vakit bulamayıp evde press ile çekilen düz fön veya herhangi bir sebepten bunalan biz kadınların klasik tercihi iki dakikada tepede saçlarımızı topuz yapıp lastik toka ile tutturmak… Bunların hepsi saç uçlarımızın kırılmasına, çatal çatal görünmesine sebep oluyor. Ve tabiki beklenen son, ‘Bu saçlarla uğraşamıyorum!’’ diye kestirilen saçlar, sonra da saçlı kadınları görüp pişman olan biz.

İşte bu sorunu yaşayan kadınları göz önünde bulunduran Elidor, bu konuda biz kadınların imdadına yetişiyor. Mitolojik bir ünü olan Angelica kökü ile hazırlanan bu serinin amacı, saçlarımızın kırılmalara karşı daha dayanıklı olması. Angelica kökü, Çin ve Japon kültüründe geniş yer alan, kalbi güçlendirdiğine inanılan efsanevi bir bitki. Çoğumuz Angelica kökünü yeni duyuyoruz ancak bu bitki yüzyıllardır kadınlar tarafından cilt bakımı ve güzellik için kullanılıyor. Saçlarını uzatmak isteyen kadınların bir numaralı serisi olacak Güçlü saç uçları: şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyinden oluşuyor.

ombre, saç bakımı, doğal bakım, sağlıklı saçlar, saç uzatmak, hızlı uzayayan saç, elidor, meryem uzerli, güzel saçlar

‘’Kendime bakım yapacak zamanı bulamıyorum! ‘’diye söylenen ancak ‘’Doğal bir bakım, bitkisel bir maske yapmak istiyorum, ne yapabilirim?’’ diye düşünen bizlere en güzel yardım geldi. Sadece banyo rutinlerimize ekleyeceğimiz bu yeni seri ile en pratik şekilde hem kendimize ihtiyacımız olan molayı verip hem de saçlarımıza bakım yapabiliriz.

Biz yoğun kadınları anlayan, bizlere pratik çözüm sunan, bitkisel bir kurtarıcı olan Doğanın Gücü Serisi’ni aynı anda yüzlerce işin üstesinden gelen tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Hayata bir 15 dakika mola verip, bu serinin nefis kokusuna ve efsanevi içeriğine kendinizi rahatça teslim edebilirsiniz.

Bizi anladığın ve bize harika bir çözüm sunduğun için teşekkürler Elidor!

Yorumlar (1)

siz ne düşünüyorsunuz?

  • Kenji dedi ki:

    Fazla televizyon sedyeren biri değilim ama şebeke’ programını izlediğimden beri hastası oldum e7ok gfczel bir program harika hatta sfcper f6tesi oyuncular e7ok gfczel rollerini yapıyorlar.