Dikkat Çekici Uzun Saç Modelleri

Güzellik

8 Eylül 2015 yazan admin

Ne giyerse giysin ilk çeken noktası saçları olan Hollywood yıldızlarından ilham alarak, siz de saçlarınızın yeni silahınız olmasını ister misiniz?

Bazı kadınlar vardır; ne giydiğine bakmadan ilk bakışta dikkat çekerler… En güzel aksesuarları her zaman saçlarıdır. Kısa veya uzun fark etmez, saçlarını doğru kullanan kadınlar dikkat çekme konusunda hep ilk sıradadır.

Ancak bugün bizim konumuz, uzun saçlar ve onları bir yıldıza dönüştürmek için gerekli tüyolar. Bunun için de en güzel yol, saçları ile dikkat çeken gerçek yıldızlardan ilham almak.

Sonbaharın gelişi ile yenilenme zamanı geldi. Konuya ilk olarak saçlardan başlamak, hem modumuzu hem havamızı değiştirecek. Galeride detayları ile ünlü yıldızları ve kesimlerinden renklerine, kullanım şeklinden evde kendimize nasıl uygulayabiliriz gibi detayları paylaşıyorum.

1.Çene hizzasında başlayan katlar.

Saç, saç modelleri, uzun saçlar için saç kesimleri, yıldızların saç modelleri, havalı saçlar, sonbahar trendi, moda blogAllison Williams

Eğer oval veya kalp şeklinde bir yapınız varsa, çene hizzasında başlayan katlar saçınızın dolgun ve havalı görünmesini sağlayacak. Ayrıca aralarda göze çarpan saç renginizden en fazla 2 – 3 ton açık ışıltılar ile son derece canlı bir tarz yaratabilirsiniz.

Moda Trend Stil » Güzellik

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?