Bu Tarz Benim 49.Bölüm Full Tek Parça

Videolar

11 Kasım 2014 yazan admin

bu-tarz-benim-kim-elendi

, , , en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı “ Benim”, iddialı kadrosuyla hafta içi her gün yeni bölümleriyle.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.
Yarışma :
“Bu ” ekibinin titizlikle seçtiği 13 kadın, 13 hafta sürecek büyük yarış sonunda, Türkiye’nin en tarz kadını seçilecek ve 100.000 liralık büyük ödülün sahibi olacak. Türkiye’nin en tarz kadını olmak hiç de kolay olmayacak!
Yarışmacılar hafta içi her gün, kendi belirleyecekleri konseptte giyinerek, tarzlarını jüriye sergileyecekler. Jüriden geçer puan alanlar, her gün bir yıldız toplayacak ve cuma gününe dek en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, hafta sonuna koruma altında girerek elenmekten kurtulacak.
“Bu Tarz Benim” yarışmacılarından jüri kararıyla bir kişinin daha elenmesiyle geride kalan yedi kişi, bütün hafta boyunca kıyasıya mücadele edecek ve Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacak!

49. – 10 Kasım 2014

Yorumlar (10)

siz ne düşünüyorsunuz?