BU TARZ BENİM 56.BÖLÜM FUL TEK PARÇA

Videolar

2 Aralık 2014 yazan admin

BU TARZ 56.BÖLÜM FUL TEK PARÇA

BU TARZ BENİM 56.BÖLÜM FUL TEK PARÇA 18 KASIM

bu tarz benim kim elendi

gözyaşlarına boğuldu
Show TV’de ekranlara gelen Bu tarz Benim yarışmasının jüri üyesi Nur Yerlitaş, bugünkü programı Güllü’nün seslendirdiği Unut Demek Çok basit şarkısıyla açtı.

Nur Yerlitaş Show Tv Bu biçim Benim yarışması

Stüdyoda çalan şarkıya oturmuş olduğu yerden birlikte rol alan Yerlitaş, duygusal anlar yaşadı.

Nur Yerlitaş geçtiğimiz bir programı da Metallica’nın Nothing Else Matters şarkısıyla açmıştı.

Bu Tarz Benim’de rakabet kızışıyor!

Ekranların fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim, iddialı kadrosu ve birbirinden güzel sekiz yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren Bu Tarz Benim, büyük bir hızla devam ediyor.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve yer alıyor. Ayrıca, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan gecesinde cenk Eren konuk jüri şekilde izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, memleketimizin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

Bu tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta, en güzel şarkılarıyla programa renk katarken; Angels Dans Grubu, gösterileriyle izleyicilere keyifli anlamış olur yaşatacak.

Yarışmacılar bu hafta, ‘Yerli İkonlar’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve podyumda memleketimiz’nin efsaneleşmiş sanatçılarını canlandıracaklar. Gecenin nihayetinde jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri sebebi ile elenmek üzere en fazla adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya duracak. Bakalım.Bu renkli gecenin nihayetinde yarışmaya kim veda edecek?

Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkılar ‘Bu biçim Benim ’nde.

Büyük sürprizlerin hazırlandığı ‘’, yarın akşam saat 22.15’te Show TV’de!

Yorumlar (10)

siz ne düşünüyorsunuz?