BU TARZ BENİM 55.BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Videolar

21 Kasım 2014 yazan admin

bu-tarz-benim-kim-elendi

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘’in , sürprizlerle dolu Eleme Gecesi herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki gala gecesinin sürpriz mevzuğu; ünlü şarkıcı ve programa şarkılarıyla renk katan oldu. Programın başında sahneye çıkan Ivana Sert ise, muhteşem dans gösterisiyle herkesi kendine fanatik bıraktı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Yerlitaş, Ivana Sert, ve Kemal Doğyüce yer alıyor. Bu biçim Benim Eleme Gecesi’nde, ünlü şarkıcı Alişan misafir jüri koltuğuna oturdu. Jüri’den geçer not almaya çalışan uçurumışmacılar, Alişan’a da tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.

Programda her hafta birbirinden ünlü modacıların defilelerine yer veriliyor. Bu hafta ise, seyirciler Jale Hürdoğan defilesiyle keyifli dakikalar yaşadı. Birbirinden güzel ve ünlü mankenlerin sahneye çıkmasıyla hepimizin nefesi kesildi. Jale Hürdoğan’ın dizaynlarıyla podyumda yürüyen mankenler seyirciyi ekrana kilitledi.

Bu tarz Benim Eleme Gecesi’nde, Alişan sevilen şarkılarıyla geceye renk katarken, dünyaca ünlü Jamaikalı çift ise saniyeler içerisinde kıyafet değiştirerek herkesi şaşkına çevirdi.

ALİŞAN TERK ETTİ

Programda sahneye gelinlikle çıkan Özlem‘i gören , hemen bir senaryo yazdı. Özlem’in rol yapma kabiliyetini çok beğendiğini söyleyen , Özlem’den terk edilmiş gelin rolü yapmasını istedi. Damatın da Alişan olmasını isteyen , yazdığı senaryoyla herkesi kahkahaya boğdu. Senaryo gereği terk edilen gelini oynamaya süregelen Özlem, ağlamaya başlayınca Alişan birden ortaya çıktı. Doğaçlama olarak oynadığı oyunla herkesi kahkahaya boğan Alişan, sahneye çıkar çıkmaz Özlem’e; “Gelmez dediler ama geldim. Geldim çünkü yanlış bir karar verdiğimi anladım. Çok arzu ederdim evlenip yuva kurmayı. Gönlümde başka biri var” diyerek Özlem’i terk etti. Sahnede Alişan’ın bu tiyatrosu her insana eğlenceli dakikalar ıslakattı.

İSİM; ‘SARA’

En biçim kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışan uçurumışmacılar sıkıntılı bir haftayı daha geride bıraktılar. Yarışmacılar jüri tarafından belirlenen konseptte giyinerek podyuma çıktılar. Arkadaşları nedeni ile elenmesi için isimı verilen ‘Nur’ ve jüriden en düşük puanı alan ‘Sara’ adlı yarışmacılar son kez jüri karşısına çıktı. Jüri ise son değerlendirmesini yaparak ‘Sara’nın elenmesine karar verdi.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?