2015’in Sonbahar Kış Aksesuar Modelleri Ve Trendleri

Moda

8 Şubat 2015 yazan admin

2015’in Sonbahar Kış Modelleri Ve Trendleri

Yeni Sonbahar Kış mevsimi kıyafetlerine uygun ve tazrların oluşmasıyla yeni sezon 2014-2015 Sonbahar Kış Aksesuar Modelleri defilelerde yerini almaya başladı. Aksesuar modellerindeki tasarımın değişiklikleri , ve kadar tüm modellere de uygulanmıştır. Aksesuar defilelerine de bakıcak olursak. Dünyaca ünlü marka ürünler kullanmakta.

Christian Dior aksesuar defilesinde ise daha süslü renkli aksesuar modelleri ile karşılaşıyoruz. Vivienne Westwood ise daha ağır ve son derece abartılı aksesuar modelleriyle karşımızda. 2015 sezon aksesuar modelleri defilelerden de anlaşıldığı gibi renkli,abartılı ve büyük boyutlu sallanan modellerden oluşmaktadır.Gerçekten şık ve güzel aksesuar modeli ile lerinizi hareketlendirecek ve dağa fazla farklı bir tarz yakalayacaksınız. 2015 sezonunda parlak taşlar ile tasarlanmış metalik renginde sallantılı aksesuar modellerinin uzun süre moda olduğunu söyleyebiliriz.

Bu kış içinizi ısıtacak bir diğer ayrıntı ve aksesuar modellerinden bir tanesi ise kürklü atkı modelleri olmaktadır.nizi hem şık,güzel hem de sıcak geçirmenizi sağlayacak olan kürklü atkı modelleri renk çeşitliliği bakımından da oldukça .

Galermize bakalım isterseniz Modamtrend.com

Yorum Yazmayı Unutmayalım Lütfen Yorumlarınız Cevaplanır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?