15 Saniyede Daha Uzun Kiprikler

Güzellik

5 Eylül 2015 yazan admin

Günlük hayatta takma kirpik ile uğraşmak istemeyen kadınlar, kirpiklerle göz alıcı görünemezler mi? Bu minik hile ile neden olmasın…

Her zaman uzun, yoğun ve çarpıcı kirpiklere hayran olmuşumdur. Makyaj anlayışım, özellikle günlük programlarda sadece rimeldir. Sarışın olduğum için, kirpiklerim çok açık renk ve çok da uzun sayılmazlar. Bu yüzden kat kat sürdüğüm rimeller top top olup bir süre sonra beni rahatsız ediyor. Yine de yoğun kirpik sevdamdan vazgeçmediğim gibi, kat kat rimel sürmeye devam ediyorum.

Son zamanlarda günlük hayatta da takm kirpik kullanıyorum. Ancak ani programlara hazırlanırken, kısa buluşmalar için veya misafir ağırladığım zamanlarda açıkçası kirpiklere ayıracak çok zamanım olmuyor.

Uzun kirpikler için ufak bir hile olsa diye araştırma yaparken, karşıma çıkan bu tüyo çok hoşuma gitti. Tabi ki hemen denedim ve sonucu çok beğendiğim için bunu haber yapmaya karar verdim.

Daha önceki haberlerimde de paylaştığım ufak bir hiledir aslında. Ancak birkaç ek tüyo ile çok daha etkili bir görüntü yakaladım. Ve şimdi bu minik hileye gelelim..

İhtiyacımız olan parçalar: kurutma makinası ve Kirpik Kıvırıcı

Kirpiklerinizin tamamen makyajdan arındığına ve temiz olduğuna emin olun. Saç kurutma makinası ile kirpik kıvırıcınızı ısıtın. 15 – 20 saniye ısıtmak için yeterlidir. Ancak mutlaka edin, kirpik kıvırıcınız ılık olsun, sıcak olursa hem kirpiklerinize zarar verir hem de göz kapaklarınızı yakarsınız.

Ilık kirpik kıvırıcınız ile kirpiklerinizi sıkıştırıp birkaç saniye bu şekilde bekleyin. Kirpikleriniz henüz ılıkken rimelinizi bir kat sürün ve diğer kirpiğinize aynı işlemi uygulayın.

İki kirpiğinize de bu uygulamayı yapıp bitirdikten sonra, evden çıkmadan kirpiklerinize bir kat daha rimel sürün.

Daha uzun, yoğun ve kıvrık kirpiklerinize başta siz hayran olacaksınız. Kirpik deyip geçmeyin, tüm ifadenizi bir anda seksileştiren en önemli detaylardan ilki göz alıcı kirpikler.

Moda Trend Stil » Güzellik

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?